Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

CAPITAL HOME NIERUCHOMOŚCI Jacek Ilnicki

ul. Sikorskiego 100/7 GORZÓW WIELKOPOLSKI

Mapa

506 079...

506 079 855

biuro nieczynne: 10:00 - 18:00

www.ch-nieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Chcesz sprzedać nieruchomość?

37

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia CAPITAL HOME NIERUCHOMOŚCI Jacek Ilnicki

Filtruj

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 101 m²

Nowa niższa cena ! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny, wolnostojący dom parterowy, usytuowany na obrzeżach Gorzowa Wlkp. Działka o pow. ponad 20...

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł388,87 m² 6 943,19 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:719 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowo-produkcyjny w Dziwnowie. Budynek o powierzchni całkowitej 388,87 m2. usytuowany na...

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł62,61 m² 7 347,07 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,61 m , zlokalizowane na osiedlu Górczyn w Gorzowie...

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł789 m² 100,13 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowa niższa cena ! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zlokalziowana w Ulimiu, gm. Deszczno, powiat gorzowski. Działka o powierzchni 789...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41,94 m² 47,69 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu komfortowe nowe mieszkanie na wynajem przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze z windą....

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 200 m² 120,83 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki budowlanej o pow. 1200 m2 znajdującej się w Santocku, pod Gorzowem Wlkp. Teren objęty...

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł62,60 m² 7 268,37 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezntujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie...

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 200 m² 62,50 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Trzebowie, gmina Sulęcin. Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy - dla budowy domu...

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł813,40 m² 8 604,62 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa niższa cena ! Prezentujemy Państwu nowoczesny, komfortowy Pensjonat usytuowany w Dziwnówku oddalony do morza o 5 minut spacerem. Pensjonat...

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł163,93 m² 48,80 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedmiotem oferty najmu jest nowoczesny I komfortowy dom około 50 metrów od jeziora lubiąż W lubniewicach! Luksusowy, nowoczesny dom wolno...

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł163,93 m² 15 860,43 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nowa cena! nowoczesny I komfortowy dom około 50 metrów od jeziora Luksusowy, nowoczesny dom wolno stojący w stylu klasycznej elegancji, zbudowany...

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 845 m² 97,56 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

***woj. lubuskie, łupowo, gm. Bogdaniec, powiat gorzowski *** Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane zlokalizowane w Łupowie, gm. Bogdaniec, 9 km...

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł350 m² 5 428,57 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości, która jest doskonałą ofertą inwestycyjno-biznesową z stale działającą...

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł72 m² 5 819,44 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania sytuowanego na II piętrze w Kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu Gorzowa...

Szczegóły ogłoszenia

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Nowa niższa cena ! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w centrum handlowym "park 111", które...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:373 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości położonej na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Przedmiotem sprzedaży jest dom...

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 485 m² 97,64 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł981 m² 81,55 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej lokalizacji w Łagodzinie. Działka w trakcie podziału....

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kilkudziesięciu działek, przeznaczonych w studium na zabudowe mieszkaniową...

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł57,84 m² 10 200,55 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim II piętrowym bloku zlokalizowanym przy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł123 m² 4 837,40 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy Państwana do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego (obecnie w stanie surowym zamkniętym) wybudowanego na 6 arowej...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest przytulna i słoneczna kawalerka usytuowana na poziomie wysokiego parteru w IV kondygnacyjnej kamienicy w samym...

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²75 m² 2 400 zł

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiotem oferty wynajmu jest lokal usługowo-handlowy o powierzchni 75 m2 zlokalizowany w samym centrum Sulęcina, przy deptaku - na rynku....

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,74 m² 10 044,77 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na porozmie parterue w niskim II piętrowym bloku zlokalizowanym przy...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 349 m² 185,32 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 działek zlokalizowanych w Wojcieszycach, niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Przedmiotem...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania sytuowanego na III piętrze w IV piętrowym niskiem bloku zlokalizowanym...

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł460 m² 43,48 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:449 m²

Prezentujemy Państwu wyjatkową nieruchomość w Gorzowa Wlkp. na wynajem. Reprezentacyjna Willa położona jest ok. 500 m. od Centrum miasta przy jednej...

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł72 m² 6 805,56 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po remoncie! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na poziomie 2 piętra w Kamienicy w śródmieściu...

Szczegóły ogłoszenia

175 600 zł878 m² 200 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem sprzedaży są atrakcyjne działki położone w Karninie, powiat gorzowski, gmina Deszczno. Działki o pow. od 350 m2 do 909 m2...

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł975 m² 56,41 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są trzy działki budowlane, zlokalizowane w Ludzisławicach, gm. Santok, powiat gorzowski. Każda z działek...

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł440,84 m² 2 946,65 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:325 m²

Przedmiotem oferty jest obiekt usługowo-mieszkalny, znajdujący się w centrum Lubniewic przy ul. Jana Pawła II z przepięknym widokiem na jezioro...

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł30 m² 6 166,67 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: przytulna, jasna kawalerka w Goszczanowie, powiat strzelecko - drezdenecki, gm. Drezdenko, woj. lubuskie. Mieszkanie położone na parterze...

Szczegóły ogłoszenia

86 400 zł432 m² 200 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na parterze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na ul....

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł350 m² 4 714,29 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:558 m²

Nowa niższa cena ! atrakcyjny dom gościnny W dziwnowie ! Przedstawiamy Państwu atarkcyjny dom gościnny na sprzedaż znajdujacy się w nadmorskiej...

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł8 000 m² 318,75 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki komercyjnej o powierzchni 8000 m2. Kształt działki to prostokąt, ukształtowanie terenu: płaskie. Działka ogrodzona betonowym murem....

Szczegóły ogłoszenia

66 450 zł886 m² 75 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane, zlokalizowane na Osiedlu Poznańskim, obręb: deszczno, 10 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł381,42 m² 4 194,85 zł/m²

Gabriela Rapita

Gabriela Rapita

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:237 m²

Obniżka ceny ! możliwość adaptacji na 4 apartamenty mieszkaniowe ! Przedmiotem oferty jest obiekt usługowo-mieszkalny, znajdujący się w samym...

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł109,49 m² 4 192,16 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 7 pokojowego mieszkanie usytuowanego na II piętrze w Kamienicy w Śródmieściu...

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,60 m² 7 872,81 zł/m²

Jacek Ilnicki

Jacek Ilnicki

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Zapraszamy Państwa na prezentację atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania sytuowanego na I piętrze w kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • ...
  • Następna
Zamknij